Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

HUGO SIMBERG, STRANDVY.

Sign. fecit. Olja på pannå 37,5x45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Äkthetsintyg av Anni Simberg a tergo.

Konstnär

Klubbat pris
3 200
32 832
3 718
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
14 jun 2020 15:51
3 200 EUR
11
14 jun 2020 15:50
3 100 EUR
14 jun 2020 15:49
3 000 EUR
10
14 jun 2020 15:48
2 900 EUR
14 jun 2020 15:47
2 800 EUR
9
14 jun 2020 8:51
2 500 EUR
14 jun 2020 7:29
2 300 EUR
8
14 jun 2020 0:51
2 200 EUR
12 jun 2020 23:18
2 000 EUR
8 jun 2020 16:06
1 895 EUR
6 jun 2020 11:19
1 830 EUR
6 jun 2020 10:23
1 780 EUR
6 jun 2020 9:36
1 700 EUR
5 jun 2020 7:47
1 650 EUR
2 jun 2020 20:36
1 600 EUR
30 maj 2020 12:30
1 345 EUR
29 maj 2020 20:42
1 200 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13