RING, 18K guld, ametist. Italien, Importstämplad Rubens, Helsingfors 1997.

Ametisten ca 14 x 18 mm.
Storlek 17,75/56.
Total vikt 14,7 g.

Obetydligt ytslitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
800
9 064
835
Utropspris
1 100 - 1 300 EUR
Budhistorik (6 bud)
14 jun 2020 16:50
800 EUR
14 jun 2020 15:47
700 EUR
10 jun 2020 16:22
500 EUR
7 jun 2020 9:25
300 EUR
30 maj 2020 15:08
250 EUR
30 maj 2020 8:58
150 EUR