Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Sofia Nordström

(Finland, 1823-1887)
Sofia Nordström
(Finland, 1823-1887)

SOFIA NORDSTRÖM, INSJÖLANDSKAP.

Sign. 1873. Olja på duk 75 x 52 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Smärre färgbortfall.

Oljeskiss medföljer, 75x52 cm.

Klubbat pris
920
9 439
1 069
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
14 jun 2020 15:03
920 EUR
14 jun 2020 15:01
900 EUR
14 jun 2020 15:00
880 EUR
14 jun 2020 14:59
860 EUR
14 jun 2020 14:58
840 EUR
14 jun 2020 14:55
820 EUR
14 jun 2020 14:49
800 EUR
14 jun 2020 11:34
550 EUR
1 jun 2020 21:58
500 EUR