Unto Koistinen

(Finland, 1917-1994)
Unto Koistinen
(Finland, 1917-1994)

UNTO KOISTINEN, DAMPORTRÄTT.

Sign. -79. Olja på masonit 18 x 22.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 100
12 232
1 161
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
6 jun 2020 15:02
1 100 EUR
6 jun 2020 15:02
1 100 EUR
5 jun 2020 14:26
1 050 EUR
5 jun 2020 14:26
1 000 EUR
5 jun 2020 14:26
1 000 EUR
29 maj 2020 20:31
960 EUR
29 maj 2020 14:17
800 EUR