VÄGGAPPLIQUER, ett par, empire, 1800-talets slut.

Förgylld brons. För tre ljus vardera. Krönta av facklor. Höjd 38 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
500
5 270
572
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (5 bud)
14 jun 2020 9:26
500 EUR
10 jun 2020 22:01
320 EUR
7 jun 2020 22:28
300 EUR
3 jun 2020 18:12
280 EUR
29 maj 2020 22:19
250 EUR