FÅTÖLJER, ett par 1900-talets mitt.

Fast stoppad klädsel i plysch, rygg med knappar. Sitthöjd 42 cm. Bredd 77 cm. Höjd 86 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Fläckar.

Klubbat pris
970
10 990
1 012
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (6 bud)
14 jun 2020 14:08
970 EUR
14 jun 2020 14:08
950 EUR
13 jun 2020 22:25
800 EUR
4 jun 2020 18:02
750 EUR
1 jun 2020 11:33
100 EUR
29 maj 2020 20:37
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977