1237650
Gerda Thesleff
(Finland, 1871-1939)
Gerda thesleff, skål, keramik, signerad gt.

GERDA THESLEFF, skål, keramik, signerad GT.

Landskapsvy på ljus botten. Diameter 16,5 cm. Höjd 6,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
520
5 444
584
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (7 bud)
14 jun 14:35
520 EUR
14 jun 14:35
500 EUR
14 jun 14:35
480 EUR
14 jun 14:35
460 EUR
10 jun 17:27
420 EUR