Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Stig Fredriksson

(Finland, 1929-2008)
Stig Fredriksson
(Finland, 1929-2008)

STIG FREDRIKSSON, KOMPOSITION.

Sign. -70. Olja på duk 67x76 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläck.

Klubbat pris
600
6 156
697
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (14 bud)
14 jun 2020 18:50
600 EUR
14 jun 2020 18:50
600 EUR
14 jun 2020 18:50
560 EUR
14 jun 2020 18:50
540 EUR
14 jun 2020 18:49
520 EUR
14 jun 2020 18:49
500 EUR
14 jun 2020 18:49
500 EUR
14 jun 2020 18:49
480 EUR
14 jun 2020 18:49
460 EUR
14 jun 2020 18:49
440 EUR
14 jun 2020 18:49
420 EUR
29 maj 2020 15:47
400 EUR
29 maj 2020 13:30
250 EUR
29 maj 2020 12:40
200 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13