Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, VY FRÅN KOLI.

Sign. 1929. Akvarell 33x48 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
4 450
50 419
4 643
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (33 bud)
14 jun 2020 16:31
4 450 EUR
13
14 jun 2020 16:31
4 250 EUR
14 jun 2020 16:30
4 050 EUR
13
14 jun 2020 16:30
3 950 EUR
14 jun 2020 16:29
3 850 EUR
13
14 jun 2020 16:29
3 750 EUR
14 jun 2020 16:29
3 650 EUR
10
14 jun 2020 14:32
3 550 EUR
14 jun 2020 10:44
3 450 EUR
12
14 jun 2020 10:36
3 350 EUR
14 jun 2020 10:35
3 250 EUR
12
14 jun 2020 10:35
3 200 EUR
12 jun 2020 23:20
2 800 EUR
11
12 jun 2020 23:20
2 700 EUR
11 jun 2020 10:00
2 600 EUR
10
11 jun 2020 10:00
2 500 EUR
10 jun 2020 11:08
2 400 EUR
9
7 jun 2020 21:59
2 300 EUR
8
2 jun 2020 19:56
2 200 EUR
2 jun 2020 19:56
2 150 EUR
2 jun 2020 1:21
2 050 EUR
2 jun 2020 0:29
2 000 EUR
1 jun 2020 15:08
1 800 EUR
1 jun 2020 8:52
1 750 EUR
31 maj 2020 8:13
1 700 EUR
31 maj 2020 0:38
1 650 EUR
31 maj 2020 0:37
1 600 EUR
31 maj 2020 0:37
1 600 EUR
30 maj 2020 21:51
1 550 EUR
30 maj 2020 15:00
1 500 EUR
29 maj 2020 20:56
400 EUR
29 maj 2020 20:54
35 EUR
29 maj 2020 19:50
30 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377