1238599
FÅTÖLJER ETT PAR, "Sebastian", Lepokalusto 1960-talets mitt.
FÅtÖljer ett par, "sebastian", lepokalusto 1960-talets mitt.

Fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar. Lackade ben. Bredd 80 cm. Sitthöjd ca 45 cm. Total höjd 96 cm.

Ställvis omfattande slitage och skador på klädseln. Fläckar.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B1
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 100
32 453
3 482
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (25 bud)
14 jun 17:48
3 100 EUR
14 jun 17:48
3 000 EUR
14 jun 17:48
2 900 EUR
14 jun 17:48
2 800 EUR
14 jun 17:47
2 400 EUR