Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

FÅTÖLJER ETT PAR, "Sebastian", Lepokalusto 1960-talets mitt.

Fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar. Lackade ben. Bredd 80 cm. Sitthöjd ca 45 cm. Total höjd 96 cm.

Ställvis omfattande slitage och skador på klädseln. Fläckar.

Klubbat pris
3 100
31 806
3 602
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (25 bud)
14 jun 2020 17:48
3 100 EUR
14 jun 2020 17:48
3 000 EUR
14 jun 2020 17:48
2 900 EUR
14 jun 2020 17:48
2 800 EUR
14 jun 2020 17:47
2 400 EUR
14 jun 2020 17:47
2 300 EUR
14 jun 2020 17:46
2 101 EUR
14 jun 2020 17:46
2 001 EUR
14 jun 2020 17:44
1 951 EUR
14 jun 2020 17:44
1 901 EUR
14 jun 2020 17:43
1 851 EUR
14 jun 2020 17:43
1 801 EUR
14 jun 2020 17:41
1 651 EUR
14 jun 2020 17:41
1 601 EUR
14 jun 2020 17:40
1 551 EUR
14 jun 2020 17:40
1 501 EUR
14 jun 2020 17:38
1 451 EUR
14 jun 2020 17:38
1 401 EUR
14 jun 2020 17:38
1 300 EUR
14 jun 2020 17:38
1 250 EUR
14 jun 2020 17:37
1 161 EUR
14 jun 2020 17:37
1 111 EUR
14 jun 2020 16:35
1 050 EUR
9 jun 2020 17:37
1 000 EUR
7 jun 2020 12:30
200 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13