1239112
Alvar Aalto
(Finland, 1898-1976)
Alvar aalto, skÄrm, artek, 1900-talets slut. ca 150x200 cm.

ALVAR AALTO, SKÄRM, Artek, 1900-talets slut. Ca 150x200 cm.

Lackerade fururibbor, ihoprullbar.

Ställvis slitage. Repor. Fläckar.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
1 150
11 975
1 303
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
Budhistorik (10 bud)
14 jun 14:46
1 150 EUR
8
14 jun 14:46
1 100 EUR
14 jun 14:46
1 050 EUR
14 jun 14:45
1 000 EUR
14 jun 14:33
860 EUR