1239137
Emil Halonen
(Finland, 1875-1950)
Emil halonen, dikesgrÄvaren.
Emil halonen, dikesgrÄvaren.
Emil halonen, dikesgrÄvaren.
Emil halonen, dikesgrÄvaren.
Emil halonen, dikesgrÄvaren.
Emil halonen, dikesgrÄvaren.
Emil halonen, dikesgrÄvaren.
Emil halonen, dikesgrÄvaren.

EMIL HALONEN, DIKESGRÄVAREN.

Sign. EH. Bronsskulptur, höjd 46,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Slutpris
1 650
17 273
1 853
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (15 bud)
14 jun 19:12
1 650 EUR
14 jun 19:09
1 600 EUR
14 jun 19:06
1 550 EUR
14 jun 19:03
1 500 EUR
14 jun 19:00
1 450 EUR