Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

BIBLIOTEKSBORD, senempire, Ryssland/Baltikum 1820-1840-tal.

Mahogny. Rektangulär skiva med låda i sargen. Kopplade ben med avslutande bladmotiv. Längd 135 cm, bredd 92 cm, höjd 76 cm.

Ställvis slitage. Fanerskador. Dekorbortfall.

Klubbat pris
1 850
18 981
2 150
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (17 bud)
14 jun 2020 16:28
1 850 EUR
14 jun 2020 16:28
1 800 EUR
14 jun 2020 16:25
320 EUR
14 jun 2020 16:25
300 EUR
14 jun 2020 16:25
280 EUR
14 jun 2020 16:25
260 EUR
14 jun 2020 16:25
240 EUR
14 jun 2020 16:25
220 EUR
14 jun 2020 16:24
200 EUR
14 jun 2020 16:24
190 EUR
14 jun 2020 16:15
180 EUR
14 jun 2020 15:43
130 EUR
14 jun 2020 15:24
120 EUR
13 jun 2020 23:26
110 EUR
13 jun 2020 11:01
100 EUR
3 jun 2020 13:12
55 EUR
30 maj 2020 9:34
50 EUR