Elvi Maarni

(Finland, 1907-2006)
Elvi Maarni
(Finland, 1907-2006)

ELVI MAARNI, PROMENADEN.

Sign. Olja på duk 24 x 22 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Proveniens

Köpt av Helmut van Assendelft i början av 1970-tal.

Klubbat pris
992
11 180
1 035
Utropspris
800 - 1 200 EUR
Budhistorik (28 bud)
14 jun 2020 11:15
992 EUR
9
14 jun 2020 10:43
972 EUR
14 jun 2020 10:43
952 EUR
9
14 jun 2020 10:42
931 EUR
14 jun 2020 10:42
911 EUR
9
14 jun 2020 10:41
891 EUR
14 jun 2020 10:41
871 EUR
9
14 jun 2020 10:29
851 EUR
14 jun 2020 10:24
831 EUR
9
14 jun 2020 10:23
811 EUR
14 jun 2020 10:23
810 EUR
9
14 jun 2020 9:46
790 EUR
12 jun 2020 17:10
770 EUR
8
12 jun 2020 17:09
750 EUR
12 jun 2020 17:09
742 EUR
8
12 jun 2020 15:51
722 EUR
12 jun 2020 15:50
702 EUR
8
12 jun 2020 15:50
700 EUR
8
12 jun 2020 13:33
680 EUR
12 jun 2020 13:33
660 EUR
8
11 jun 2020 3:24
640 EUR
10 jun 2020 13:00
500 EUR
5 jun 2020 11:15
450 EUR
3 jun 2020 21:54
400 EUR
1 jun 2020 16:28
360 EUR
30 maj 2020 9:37
320 EUR
29 maj 2020 19:10
300 EUR
29 maj 2020 17:55
30 EUR