Elvi Maarni

(Finland, 1907-2006)
Elvi Maarni
(Finland, 1907-2006)

ELVI MAARNI, PROMENADEN.

Sign. Olja på duk 24 x 22 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Proveniens

Köpt av Helmut van Assendelft i början av 1970-tal.

Klubbat pris
992
11 289
1 053
Utropspris
800 - 1 200 EUR
Budhistorik (28 bud)
14 jun 2020 11:15
992 EUR
9
14 jun 2020 10:43
972 EUR
14 jun 2020 10:43
952 EUR
9
14 jun 2020 10:42
931 EUR
14 jun 2020 10:42
911 EUR
9
14 jun 2020 10:41
891 EUR
14 jun 2020 10:41
871 EUR
9
14 jun 2020 10:29
851 EUR
14 jun 2020 10:24
831 EUR
9
14 jun 2020 10:23
811 EUR
14 jun 2020 10:23
810 EUR
9
14 jun 2020 9:46
790 EUR
12 jun 2020 17:10
770 EUR
8
12 jun 2020 17:09
750 EUR
12 jun 2020 17:09
742 EUR
8
12 jun 2020 15:51
722 EUR
12 jun 2020 15:50
702 EUR
8
12 jun 2020 15:50
700 EUR
8
12 jun 2020 13:33
680 EUR
12 jun 2020 13:33
660 EUR
8
11 jun 2020 3:24
640 EUR
10 jun 2020 13:00
500 EUR
5 jun 2020 11:15
450 EUR
3 jun 2020 21:54
400 EUR
1 jun 2020 16:28
360 EUR
30 maj 2020 9:37
320 EUR
29 maj 2020 19:10
300 EUR
29 maj 2020 17:55
30 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

608. Knut Lundström, Plangeometrisk komposition.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK