Kaj Stenvall

(Finland, Född 1951)
Kaj Stenvall
(Finland, Född 1951)

KAJ STENVALL, "KLOCKAN ETT PÅ SOMMAREN".

Sign. 2001. Olja på duk 90 x 120 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

"Klockan ett på sommaren", 7.6.-18.8. 2002, Galerie Bellarte.

Konstnär

Klubbat pris
5 000
56 650
5 216
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
13 jun 2020 20:09
5 000 EUR
13 jun 2020 20:09
5 000 EUR
13 jun 2020 12:51
4 800 EUR
13 jun 2020 12:51
4 600 EUR
13 jun 2020 12:50
4 400 EUR
13 jun 2020 12:50
4 200 EUR
3 jun 2020 19:39
4 000 EUR
1 jun 2020 9:10
3 100 EUR
31 maj 2020 12:48
3 000 EUR
30 maj 2020 10:10
2 500 EUR
29 maj 2020 20:53
2 200 EUR