Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, SKOGSINTERIÖR.

Sign. -98. Olja på duk 36,5x58 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 600
29 458
2 713
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
8
14 jun 2020 17:42
2 600 EUR
14 jun 2020 14:55
2 500 EUR
12 jun 2020 14:45
2 400 EUR
4 jun 2020 16:17
2 300 EUR
30 maj 2020 16:25
2 200 EUR
29 maj 2020 21:29
2 100 EUR
29 maj 2020 20:51
2 000 EUR
29 maj 2020 20:02
1 600 EUR
29 maj 2020 18:52
1 500 EUR
29 maj 2020 13:07
1 000 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377