1256796
Viena Mertasalmi
(Finland)
Viena mertasalmi, bildväv, signerad vm -87. ca 245x52 cm.

Viena Mertasalmi, bildväv, signerad VM -87. Ca 245x52 cm.

"Valokiila". ( Ljusstråle).

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
320
3 285
389
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (4 bud)
25 okt 18:36
320 EUR
25 okt 18:36
300 EUR
23 okt 23:48
200 EUR
9 okt 20:00
100 EUR