1257679
Kristian Krokfors
(Finland, Född 1952)
Kristian krokfors, "andalucia".

Kristian Krokfors, "Andalucia".

Sign. 2012. Olja på duk 35 x 100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 600
16 340
1 899
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
Budhistorik (19 bud)
25 okt 15:24
1 600 EUR
8
25 okt 15:24
1 600 EUR
25 okt 15:23
1 550 EUR
25 okt 15:23
1 500 EUR
25 okt 15:22
1 400 EUR