Osmo Rauhala

(Finland, Född 1957)
Osmo Rauhala
(Finland, Född 1957)

Osmo Rauhala,"Svalor".

A tergo sign. -09. Olja på pannå 41 x 82 cm.

Ytsmuts.

Skiss till Sankt Olofs Kyrka, Tyrvis.

Klubbat pris
3 800
42 826
3 965
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
8
25 okt 2020 14:42
3 800 EUR
9
25 okt 2020 14:42
3 700 EUR
8
25 okt 2020 14:39
3 600 EUR
9
25 okt 2020 14:36
3 500 EUR
25 okt 2020 14:36
3 400 EUR
8
25 okt 2020 14:35
3 300 EUR
25 okt 2020 14:24
3 200 EUR
8
25 okt 2020 14:20
3 100 EUR
25 okt 2020 14:05
3 000 EUR
8
25 okt 2020 14:05
3 000 EUR
25 okt 2020 14:03
2 900 EUR
8
25 okt 2020 14:03
2 800 EUR
25 okt 2020 13:14
2 700 EUR
8
25 okt 2020 13:14
2 600 EUR
24 okt 2020 19:04
2 500 EUR
15 okt 2020 16:10
1 300 EUR
14 okt 2020 9:43
1 000 EUR
12 okt 2020 16:12
200 EUR
11 okt 2020 14:09
100 EUR
11 okt 2020 11:02
50 EUR
10 okt 2020 21:42
30 EUR