1180595

Ring, 18K vitguld, briljantslipad diamant ca 1.50 ct. Stämplad Swiss.

Ring, 18k vitguld, briljantslipad diamant ca 1.50 ct. stämplad swiss.

Diamantens klarhet VVS, färg E.
Storlek 16,3/51,5.
Total vikt 3 g.
Med certifikat.

Smärre slitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Slutpris
9 410
95 826
11 228
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
Budhistorik (12 bud)
8
13 dec 2020 17:11
9 410 EUR
7 dec 2020 9:55
9 210 EUR
30 nov 2020 18:19
9 010 EUR
30 nov 2020 18:19
9 000 EUR
30 nov 2020 1:46
8 200 EUR