IKON, Ryssland 1800-talets slut.

Gudsmoder av Tikhvin.
Ikon, tempera på pannå.
Storlek 54x44 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Renoverad.

Klubbat pris
860
9 563
907
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (22 bud)
13 dec 2020 17:17
860 EUR
13 dec 2020 17:17
840 EUR
13 dec 2020 17:14
820 EUR
13 dec 2020 17:14
820 EUR
13 dec 2020 17:14
800 EUR
8
13 dec 2020 17:14
780 EUR
13 dec 2020 17:13
760 EUR
13 dec 2020 17:13
750 EUR
13 dec 2020 17:13
720 EUR
13 dec 2020 17:13
700 EUR
13 dec 2020 17:12
670 EUR
13 dec 2020 17:12
650 EUR
13 dec 2020 17:12
620 EUR
13 dec 2020 17:09
600 EUR
13 dec 2020 11:19
500 EUR
13 dec 2020 11:09
330 EUR
6 dec 2020 20:50
310 EUR
5 dec 2020 10:51
290 EUR
3 dec 2020 18:25
270 EUR
1 dec 2020 7:18
250 EUR
28 nov 2020 10:20
220 EUR
28 nov 2020 9:32
200 EUR