Madeleine Pyk – en samling F769

KANNA, tenn, Daniel Rising, Åbo 1788.

Kontrollstämplad 1792. Höjd 25 cm.

Slitage.

Klubbat pris
670
7 062
767
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (10 bud)
13 dec 2020 16:22
670 EUR
13 dec 2020 16:22
650 EUR
13 dec 2020 16:22
650 EUR
13 dec 2020 16:22
620 EUR
13 dec 2020 16:22
600 EUR
13 dec 2020 9:48
520 EUR
8 dec 2020 14:48
500 EUR
30 nov 2020 12:56
480 EUR
30 nov 2020 12:21
400 EUR
27 nov 2020 17:37
150 EUR