Kauko Räsänen

(Finland, Född 1926)
Kauko Räsänen
(Finland, Född 1926)

Kauko Räsänen, Utan titel.

Sign. -80. Brons, höjd 39 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 200
36 064
3 374
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
13 dec 2020 16:38
3 200 EUR
13 dec 2020 16:38
3 100 EUR
5 dec 2020 17:18
3 000 EUR
3 dec 2020 12:04
1 000 EUR
2 dec 2020 16:37
800 EUR
29 nov 2020 16:28
340 EUR
27 nov 2020 20:35
300 EUR