Arseny Ivanovich Meschersky

(Ryssland, 1834-1902)
Arseny Ivanovich Meschersky
(Ryssland, 1834-1902)

Arseny Ivanovich Meschersky, Skogsväg.

Sign. 1897. Olja på pannå 34x57 cm.

Åldersrelaterat slitage. Slitage.

Klubbat pris
14 200
160 886
14 815
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
Budhistorik (29 bud)
13 dec 2020 16:20
14 200 EUR
13 dec 2020 16:20
14 000 EUR
13 dec 2020 16:20
13 700 EUR
13 dec 2020 16:20
13 500 EUR
13 dec 2020 14:11
13 300 EUR
13 dec 2020 13:42
13 100 EUR
13 dec 2020 13:42
13 000 EUR
13 dec 2020 13:30
12 200 EUR
13 dec 2020 13:30
12 000 EUR
13 dec 2020 13:27
11 200 EUR
13 dec 2020 13:27
11 000 EUR
13 dec 2020 13:26
10 800 EUR
13 dec 2020 13:26
10 600 EUR
13 dec 2020 10:38
9 300 EUR
13 dec 2020 10:37
9 100 EUR
13 dec 2020 10:37
9 000 EUR
13 dec 2020 10:36
7 200 EUR
13 dec 2020 10:36
7 000 EUR
12 dec 2020 22:09
5 700 EUR
12 dec 2020 18:56
5 500 EUR
12 dec 2020 18:55
5 000 EUR
12 dec 2020 18:55
4 800 EUR
12 dec 2020 18:52
4 200 EUR
12 dec 2020 18:52
4 000 EUR
8 dec 2020 20:54
3 600 EUR
28 nov 2020 19:47
3 500 EUR
28 nov 2020 10:37
3 100 EUR
27 nov 2020 18:24
3 000 EUR
27 nov 2020 15:32
500 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377