Nina Terno

(Finland, 1935-2003)
Nina Terno
(Finland, 1935-2003)

Nina Terno, Riddare.

Sign. Patinerad brons 1/1, höjd 33 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
12 800
145 024
13 354
Utropspris
9 000 - 12 000 EUR
Budhistorik (38 bud)
12
13 dec 2020 14:45
12 800 EUR
10
13 dec 2020 14:43
12 600 EUR
12
13 dec 2020 14:42
12 400 EUR
10
13 dec 2020 14:40
12 200 EUR
12
13 dec 2020 14:39
12 000 EUR
10
13 dec 2020 14:39
11 800 EUR
12
13 dec 2020 14:39
11 800 EUR
10
13 dec 2020 14:39
11 600 EUR
12
13 dec 2020 14:38
11 400 EUR
10
13 dec 2020 14:38
11 200 EUR
12
13 dec 2020 14:38
11 200 EUR
10
13 dec 2020 14:37
11 000 EUR
12
13 dec 2020 14:37
10 800 EUR
10
13 dec 2020 14:37
10 600 EUR
11
13 dec 2020 14:36
10 400 EUR
10
13 dec 2020 14:36
10 200 EUR
12
13 dec 2020 14:36
10 200 EUR
10
13 dec 2020 14:36
10 000 EUR
12
13 dec 2020 14:36
9 800 EUR
10
13 dec 2020 14:35
9 600 EUR
11
13 dec 2020 14:35
9 400 EUR
10
13 dec 2020 14:35
9 200 EUR
11
13 dec 2020 14:35
9 070 EUR
10
13 dec 2020 14:32
8 870 EUR
9
13 dec 2020 14:17
8 670 EUR
8
13 dec 2020 14:14
8 470 EUR
9
13 dec 2020 14:14
8 300 EUR
8
6 dec 2020 13:04
8 100 EUR
5 dec 2020 21:49
7 900 EUR
5 dec 2020 21:49
7 700 EUR
5 dec 2020 21:49
7 700 EUR
30 nov 2020 5:58
7 500 EUR
28 nov 2020 19:39
5 500 EUR
28 nov 2020 17:19
5 200 EUR
28 nov 2020 10:22
5 000 EUR
27 nov 2020 23:07
1 500 EUR
27 nov 2020 17:16
1 300 EUR
27 nov 2020 15:21
500 EUR