Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

Oscar Kleineh, Kustmotiv.

Osign. Olja på duk 41 x 61 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
7 000
79 310
7 303
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Budhistorik (19 bud)
8
13 dec 2020 16:54
7 000 EUR
13 dec 2020 16:54
6 800 EUR
13 dec 2020 16:52
6 600 EUR
8
13 dec 2020 16:51
6 400 EUR
13 dec 2020 16:51
6 200 EUR
13 dec 2020 16:49
6 000 EUR
13 dec 2020 16:49
6 000 EUR
13 dec 2020 16:49
5 800 EUR
8
13 dec 2020 16:48
5 600 EUR
13 dec 2020 16:48
5 500 EUR
13 dec 2020 16:48
5 400 EUR
13 dec 2020 16:44
5 200 EUR
13 dec 2020 16:38
5 000 EUR
13 dec 2020 9:56
4 800 EUR
12 dec 2020 11:21
4 400 EUR
11 dec 2020 14:02
4 000 EUR
4 dec 2020 16:59
2 500 EUR
27 nov 2020 21:32
1 550 EUR
27 nov 2020 20:38
1 500 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377