Arne Jones E1299

Veikko Marttinen

(Finland, 1917-2003)
Veikko Marttinen
(Finland, 1917-2003)

Veikko Marttinen, Man med fiol.

Sign. 1976. Olja på pannå 70 x 40 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 315
24 400
2 649
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (17 bud)
13 dec 2020 18:22
2 315 EUR
13 dec 2020 18:20
2 215 EUR
13 dec 2020 18:19
2 115 EUR
13 dec 2020 18:19
2 110 EUR
13 dec 2020 18:19
2 010 EUR
13 dec 2020 17:13
1 960 EUR
13 dec 2020 16:51
1 910 EUR
13 dec 2020 16:51
1 900 EUR
13 dec 2020 16:47
1 860 EUR
13 dec 2020 16:47
1 810 EUR
13 dec 2020 16:38
1 760 EUR
13 dec 2020 15:40
1 710 EUR
13 dec 2020 15:32
1 660 EUR
13 dec 2020 14:30
1 610 EUR
13 dec 2020 13:42
1 560 EUR
29 nov 2020 17:58
1 510 EUR
27 nov 2020 17:26
1 200 EUR