Mecan Elde, Örhängen, 18K guld, odlade pärlor och 8/8-slipade diamanter ca 1.60 ct tot. Frankrike. 1990-tal

Diamanternas klarhet VS, färg H.
Diameter 21 mm.
Total vikt 11,2 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 950
22 094
2 034
Utropspris
1 600 - 2 000 EUR
Budhistorik (24 bud)
13 dec 2020 17:25
1 950 EUR
13 dec 2020 17:25
1 900 EUR
13 dec 2020 17:24
1 850 EUR
13 dec 2020 17:23
1 800 EUR
13 dec 2020 17:23
1 750 EUR
13 dec 2020 17:22
1 700 EUR
13 dec 2020 17:22
1 650 EUR
13 dec 2020 17:21
1 600 EUR
13 dec 2020 17:20
1 550 EUR
13 dec 2020 17:19
1 500 EUR
13 dec 2020 17:19
1 500 EUR
13 dec 2020 17:19
1 380 EUR
13 dec 2020 17:19
1 330 EUR
13 dec 2020 17:09
1 280 EUR
13 dec 2020 17:07
1 230 EUR
13 dec 2020 16:26
1 180 EUR
13 dec 2020 12:27
1 100 EUR
13 dec 2020 10:26
1 010 EUR
13 dec 2020 9:09
990 EUR
12 dec 2020 15:39
970 EUR
8 dec 2020 9:23
750 EUR
2 dec 2020 18:02
670 EUR
1 dec 2020 8:58
650 EUR
30 nov 2020 15:43
500 EUR