Madeleine Pyk – en samling F769

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

Oscar Kleineh, Skärgårdsvy från Nyland.

Sign. Olja på duk 33x55 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
8 900
93 806
10 185
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
Budhistorik (20 bud)
13 dec 2020 15:00
8 900 EUR
13 dec 2020 15:00
8 700 EUR
13 dec 2020 14:59
8 500 EUR
13 dec 2020 14:59
8 400 EUR
13 dec 2020 14:59
8 200 EUR
13 dec 2020 14:59
8 000 EUR
13 dec 2020 14:59
8 000 EUR
13 dec 2020 14:58
7 700 EUR
13 dec 2020 14:58
7 500 EUR
13 dec 2020 14:58
7 500 EUR
13 dec 2020 14:47
7 100 EUR
13 dec 2020 14:47
6 900 EUR
8 dec 2020 18:46
6 700 EUR
3 dec 2020 18:59
6 500 EUR
1 dec 2020 21:01
6 000 EUR
30 nov 2020 12:26
5 000 EUR
29 nov 2020 12:27
4 800 EUR
27 nov 2020 21:30
3 100 EUR
27 nov 2020 17:22
3 000 EUR
27 nov 2020 15:23
50 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377