Sekretär, direktoar-stil (Frankrike 1795-1799).

Mahogny, höjd 145 cm, bredd 94 cm, djup 38 cm. Nyckel finns.

En fot lossnat. Torrsprickor. Ställvis slitage och skador. Senare delar. Senare lås. Renoverad.

Klubbat pris
700
8 029
733
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (11 bud)
9
13 dec 2020 16:53
700 EUR
9
13 dec 2020 16:53
620 EUR
13 dec 2020 9:56
600 EUR
8
12 dec 2020 18:31
450 EUR
30 nov 2020 12:25
400 EUR
29 nov 2020 12:29
300 EUR
28 nov 2020 16:22
200 EUR
27 nov 2020 19:59
120 EUR
27 nov 2020 19:39
70 EUR
27 nov 2020 18:07
55 EUR
27 nov 2020 15:23
50 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård