Halsband/Brosch, Belle époque, silverplatina, gammalslipade och rosenslipade diamanter ca 2.50 ct tot. Tidigt 1900-tal

Hängets/broschens höjd 63 mm, bredd 45 mm.
Kedjans längd 37 cm.
Total vikt 9,5 g.
Med originaletui.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
6 000 - 7 000 EUR