Saara Hopea

(Finland, 1925-1984)
Saara Hopea
(Finland, 1925-1984)

Saara Hopea, Ring, sterlingsilver, guld. Ossian Hopea, Borgå 1972.

Mått 21 x 21 mm.
Storlek 17,75/56.
Vikt 11,4 g.

Slitage. Små bucklor.

Formgivare

Klubbat pris
695
7 972
727
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (23 bud)
13 dec 2020 18:46
695 EUR
13 dec 2020 18:46
681 EUR
13 dec 2020 18:44
674 EUR
13 dec 2020 18:43
654 EUR
13 dec 2020 18:43
645 EUR
13 dec 2020 18:41
633 EUR
13 dec 2020 18:40
613 EUR
13 dec 2020 18:40
605 EUR
13 dec 2020 18:40
592 EUR
13 dec 2020 18:40
572 EUR
13 dec 2020 18:38
551 EUR
13 dec 2020 18:38
531 EUR
13 dec 2020 18:37
530 EUR
13 dec 2020 18:26
510 EUR
13 dec 2020 18:26
505 EUR
13 dec 2020 17:57
480 EUR
13 dec 2020 15:59
460 EUR
13 dec 2020 15:59
450 EUR
13 dec 2020 14:44
440 EUR
8 dec 2020 19:28
420 EUR
7 dec 2020 22:24
400 EUR
30 nov 2020 18:04
220 EUR
28 nov 2020 0:22
200 EUR