Ahti Susiluoto

(Finland, Född 1940)
Ahti Susiluoto
(Finland, Född 1940)

Ahti Susiluoto, Komposition.

Sign. -78. Olja på duk 183 x 130 cm.

Smärre skador. Färgbortfall.

Klubbat pris
1 260
14 276
1 315
Utropspris
1 200 - 1 800 EUR
Budhistorik (14 bud)
13 dec 2020 15:36
1 260 EUR
13 dec 2020 15:36
1 210 EUR
13 dec 2020 15:33
1 160 EUR
13 dec 2020 15:31
1 110 EUR
13 dec 2020 15:30
1 060 EUR
13 dec 2020 15:30
1 050 EUR
13 dec 2020 15:29
1 000 EUR
13 dec 2020 15:29
980 EUR
13 dec 2020 15:29
960 EUR
13 dec 2020 15:29
940 EUR
13 dec 2020 15:27
920 EUR
13 dec 2020 15:27
900 EUR
13 dec 2020 15:23
840 EUR
27 nov 2020 20:21
400 EUR

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

118. Mats Theselius, fåtölj, "Inox", ed. 165/199, Källemo, Värnamo efter 2015.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK