Viggo Wallensköld

(Finland, Född 1969)
Viggo Wallensköld
(Finland, Född 1969)

Viggo Wallensköld, "Prinsessa".

A tergo sign. 2005. Olja på duk 46 x 38 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 600
18 128
1 669
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (12 bud)
8
13 dec 2020 14:15
1 600 EUR
9
13 dec 2020 14:14
1 550 EUR
8
13 dec 2020 14:14
1 500 EUR
9
13 dec 2020 14:14
1 150 EUR
8
13 dec 2020 14:08
1 100 EUR
12 dec 2020 20:54
1 050 EUR
12 dec 2020 10:21
1 000 EUR
30 nov 2020 18:57
801 EUR
30 nov 2020 14:22
400 EUR
28 nov 2020 13:34
300 EUR
28 nov 2020 12:12
250 EUR
27 nov 2020 20:17
200 EUR