Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Greta Skogster-Lehtinen

(Finland, 1900-1994)
Greta Skogster-Lehtinen
(Finland, 1900-1994)

Greta Skogster-Lehtinen, rya, Kodiksamin Kutomo, 1940-tal. Ca 120x85 cm.

De sju bröderna.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
500
5 160
572
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
20 apr 2021 22:04
500 EUR
20 apr 2021 22:03
400 EUR
10 apr 2021 11:59
100 EUR
10 apr 2021 11:52
35 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13