Fåtöljer ett par, 1950-tal.

Fåtöljer ett par, 1950-tal.

Fast stoppad klädsel. Lackade ben. Bredd 73 cm. Sitthöjd 44 cm, totalhöjd 73 cm.

Åldersrelaterat slitage. Senare klädsel med fläckar och ställvis slitage.

Klubbat pris
1 550
17 686
1 612
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (21 bud)
9
25 apr 2021 15:35
1 550 EUR
25 apr 2021 15:35
1 500 EUR
9
25 apr 2021 15:34
1 450 EUR
25 apr 2021 15:33
1 400 EUR
8
25 apr 2021 15:33
1 350 EUR
25 apr 2021 15:33
1 250 EUR
25 apr 2021 15:33
1 200 EUR
25 apr 2021 15:33
1 200 EUR
25 apr 2021 15:29
970 EUR
25 apr 2021 15:29
950 EUR
25 apr 2021 15:18
920 EUR
25 apr 2021 15:18
900 EUR
25 apr 2021 14:44
620 EUR
25 apr 2021 14:44
600 EUR
25 apr 2021 12:36
440 EUR
25 apr 2021 11:10
420 EUR
24 apr 2021 14:34
400 EUR
24 apr 2021 13:42
200 EUR
23 apr 2021 5:56
60 EUR
22 apr 2021 18:38
50 EUR
9 apr 2021 22:39
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977