1300040

Okänd konstnär, gungstolsmatta, 1930-tal. Ca 190x48 cm.

Okänd konstnär, gungstolsmatta, 1930-tal. ca 190x48 cm.

"Kämmekkä". (Orkidé)

Åldersrelaterat slitage. Märken. Bär vävarens tygetikett.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Klubbat pris
600
6 092
724
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (24 bud)
25 apr 14:38
600 EUR
25 apr 14:38
580 EUR
25 apr 14:38
560 EUR
25 apr 14:38
550 EUR
25 apr 14:38
540 EUR