Nordic Design Sale F205

57 föremål
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Fåtöljer, ett par, Mobilia 1930-tal.
Klubbat pris
4 850 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Sigurd Frosterus, fåtölj, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 700 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Fåtöljer ett par, 1950-tal.
Fåtöljer ett par, 1950-tal.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Relief, Artek 1960-tal.
Relief, Artek 1960-tal.

Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Soffa 1960-tal.
Soffa 1960-tal.
Klubbat pris
2 700 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR