Madeleine Pyk – en samling F769

Julius von Klever

(Ryssland, 1850-1924)
Julius von Klever
(Ryssland, 1850-1924)

Julius von Klever, Bro i höstlandskap.

Sign. Olja på duk 59x88,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
16 800
176 904
19 292
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
Budhistorik (38 bud)
23 maj 2021 16:09
16 800 EUR
23 maj 2021 16:09
16 600 EUR
23 maj 2021 16:06
16 400 EUR
23 maj 2021 16:06
16 200 EUR
23 maj 2021 16:06
16 000 EUR
23 maj 2021 16:06
15 700 EUR
23 maj 2021 16:04
15 500 EUR
23 maj 2021 16:04
15 400 EUR
23 maj 2021 16:04
15 200 EUR
23 maj 2021 16:03
15 000 EUR
23 maj 2021 16:03
15 000 EUR
23 maj 2021 16:03
14 200 EUR
23 maj 2021 16:03
14 000 EUR
23 maj 2021 16:02
13 300 EUR
23 maj 2021 16:02
13 100 EUR
23 maj 2021 16:02
13 000 EUR
23 maj 2021 16:02
12 200 EUR
23 maj 2021 16:02
12 000 EUR
23 maj 2021 16:02
11 750 EUR
23 maj 2021 16:02
11 550 EUR
23 maj 2021 16:02
11 200 EUR
23 maj 2021 16:02
11 000 EUR
23 maj 2021 16:01
10 000 EUR
23 maj 2021 16:01
9 800 EUR
23 maj 2021 16:01
9 600 EUR
23 maj 2021 16:01
9 400 EUR
23 maj 2021 16:01
9 200 EUR
23 maj 2021 16:01
9 000 EUR
23 maj 2021 16:00
8 800 EUR
23 maj 2021 8:22
8 600 EUR
23 maj 2021 8:09
8 400 EUR
22 maj 2021 10:01
8 200 EUR
19 maj 2021 12:13
8 000 EUR
19 maj 2021 12:13
7 800 EUR
19 maj 2021 12:12
7 600 EUR
19 maj 2021 12:12
7 400 EUR
16 maj 2021 12:50
7 200 EUR
7 maj 2021 16:06
7 000 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377