Halsband, 18K guld. Vicenza, Italien 1900-talets mitt.

Längd 43,5 cm.
Bredd 7-17 mm.
Vikt 38,5 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 000 - 2 400 EUR