Arvo Siikamäki

(Finland, Född 1943)
Arvo Siikamäki
(Finland, Född 1943)

Arvo Siikamäki, "Nocturno II".

Sign. -88. Marmor, 3/3, bredd ca 75 cm.

Nagg.

Proveniens

Taidesalonki Bellarte. Samling Pentti Kouri.

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR