1318972

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero järnefelt, landskap från italien.

Eero Järnefelt, Landskap från Italien.

Sign-32. Akvarell 32,5x48,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
3 500 - 4 500 EUR