987185

Vasili Efimovich Ekgorst

(Ryska federationen, 1831-1901)
Vasili efimovich ekgorst, fiskare.

Vasili Efimovich Ekgorst, Fiskare.

Sign. Olja på duk 50 x 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Övrigt

Василий Ефимович Экгорст (1831-1901), Рыбак

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR