1337332

Terttu Tomero, rya, modell för Neovius. 1960-tal. Ca 204x122 cm.

Terttu tomero, rya, modell för neovius. 1960-tal. ca 204x122 cm.

"Kirikko". Bär tillverkarens etikett.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Klubbat pris
570
5 934
646
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (9 bud)
24 okt 2021 17:22
570 EUR
24 okt 2021 17:22
550 EUR
24 okt 2021 17:21
520 EUR
24 okt 2021 17:21
500 EUR
24 okt 2021 16:34
420 EUR