Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Hårgarnsmatta, 1930-tal. Ca 300x190 cm.

Ställvis slitage. Fläckar. Lagningar. Korstsidorna lagade.

Klubbat pris
520
5 335
604
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (3 bud)
24 okt 2021 15:12
520 EUR
19 okt 2021 19:31
500 EUR
11 okt 2021 9:42
200 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13