1340995

Fåtöljer, ett par 1900-talets mitt

Fåtöljer, ett par 1900-talets mitt.

Fast stoppad klädsel. Lackade ben. Bredd 70 cm. Sitthöjd 40 cm, totalhöjd 80 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Klubbat pris
1 403
14 479
1 581
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (27 bud)
24 okt 14:55
1 403 EUR
24 okt 14:55
1 400 EUR
24 okt 14:54
1 352 EUR
24 okt 14:54
1 302 EUR
24 okt 14:54
1 252 EUR