1331573

Robert Combas

(Frankrike, Född 1957)
Robert combas, "two oizo".
Robert combas, "two oizo".
Robert combas, "two oizo".
Robert combas, "two oizo".

Robert Combas, "Two Oizo".

Sign. 1990. Akryl på duk monterad duk 116 x 125 cm.

Helhetsintrycket är gott. Något ytsmuts på kanterna.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Proveniens

Galerie Beaubourg, Paris 1990. Betydande finländsk privatsamling.

Registrerad i Atelier Robert Combas arkiv.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
83 000
853 240
93 763
Utropspris
25 000 - 35 000 EUR
Budhistorik (85 bud)
28 nov 18:31
83 000 EUR
10
28 nov 18:31
82 900 EUR
10
28 nov 18:29
82 200 EUR
28 nov 18:29
82 000 EUR
28 nov 18:28
80 700 EUR