1334424

Ragnar Ekelund

(Finland, 1892-1960)
Ragnar ekelund, stadsvy.
Ragnar ekelund, stadsvy.
Ragnar ekelund, stadsvy.
Ragnar ekelund, stadsvy.

Ragnar Ekelund, Stadsvy.

Sign. Olja på duk 55x65,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T40

Konstnärsgillet i Finlands 38:e årsutställning.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 900
40 248
4 394
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (36 bud)
28 nov 12:57
3 900 EUR
8
28 nov 12:57
3 800 EUR
28 nov 12:56
3 700 EUR
8
28 nov 12:56
3 600 EUR
28 nov 10:46
3 500 EUR