1336023

Emma Gyldén

(Finland, 1835-1874)
Emma gyldén, landskap från trakten av björneborg.

Emma Gyldén, Landskap från trakten av Björneborg.

Sign. Olja på duk 52x73 cm.

Åldersrelaterat slitage. Slitage. Krackelyr.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
1 200 - 1 700 EUR